GenelManşetönemlitasarım

Sayın abiler Üstad’ın oluşturduğu iman hareketine yazık olmuyormu.

Sayın abiler Üstad’ın oluşturduğu iman hareketine yazık olmuyormu.
bs

Ölümüm başınıza bir bomba gibi patlayacak ve başınızı dağıtacak!

Related Articles

27 Comments

  1. üstad hz. dokunanları onun yerine laik rejime destek verenleri günyüzüne çıkartmak vatan hainliği mi ?

 1. üstadın talebeleri hakkında olumsuz konuşmak bize yakışmaz, herkes kendine yakışanı yapsın, lütfen kaldırın bu haberi…

  1. Kardeşim üstadın talebelerine laf söyleyen yok sadece üstadın talebeleri niçin siyasete giriyor .böylece siyasilerin yaptığı gayri islamive ahlaki söz ve davranışlar abilerin şahsında ustadında töhmet altında kalmasına neden oluyor.

 2. Buluğ çağına gelmiş bir kızın şarkı söylemesi haramken hizmet adı altında türkçe olimpiyatlarında bunun yapılmasına ne demeli üstad gayri meşru tarikle meşru tarike gidilmez demedimi sözde nurcular buna ne demeli.başını aç hizmet et bunun dinde izahı varmı yok
  üstadın talebeleri kötünün iyisi diye bu partiyi destekliyor.komunist chp ırkçı mhp gelmesin diye.zaten bunun emirdağ lahikasında izahatı var.zamanında üstad namaz kılmayan adnan menderesin gelmesini istemedimi.ehvenüşşer diye.zaten bir üstadın talebelerine laf atmadığınız kalmıştı o haltıda yediniz.risalei nuru kendi enaniyeti tavan yapmış nefsinize okuyun.risalede geçtiği gibi nefsini islah edemeyen başkalarını islah edemez.

 3. sayın hakan baran ben bu fotoğrafın videolu halini izlemiştim fotoğraf montaj değil.Bence haberin fotoğrafıda yorumuda tam oturmuş..

 4. Ellerine dert görmesin admin valla helal olsun kimse bunu yazmadı .bakalım nurcu geçinenler kendilerini talabe zanedenler ne cevap verecek

  1. evet öpüşmemiş sadece sarılmış.Yani bu sence doğrumu kardeş.Sen kendi namusunu bu hale soksan normal mi olur.Sen de benden daha iyi biliyorsun ki bu haraket islama ters.Belliki sen kendi namusunu hiç bir şekilde bu duruma düşürmessin.Çünkü şerefli,namuslu birisin.

   Peki senden çok defalarca düşük seviyede olan birinin arkasından gitmek ne diye ?

 5. Üstadımız başımıza taç, onun mübarek talebeleri de başımıza taç, Nur yolunun sadık talebeleri de başımıza taç, Allah yolunda bir çakıl taşı iş yapan herkes başımıza taç…Bu fotoğrafı ve yorumu her kim yaptıysa tek derdi kardeşi kardeşe düşmen etmektir. Hoca Efendi bu ülkede Allah adına iş yapan her bir cemaatı, tarikatı her zaman hayırla yad eder. Hele üstadımızın talebelerine kesinlikle söz söyletmez vesselam…Siz siz olun Müslüman kardeşlerinizin etini yemekten (gıybet) sakının)…

  1. burda üstadın talebelerine herhangi bir laf söylendiğini görmüyoruz.burda sadece olan fotoğrafı koymuşlar,burada üstadın talebeleri yanlış bilgilendirilerek,siyasileri islamın hizmetçileri gibi gösterip onların yanlış karar vermesine neden olanlar asıl suçlulardır ve bu fotoğraf ta abilerin böyle siyasilerin yanına yakışmayacağı,sisin tepkilerinizden de anlaşılmaktadır.
   Bu fotoğrafta olan sadece olayın sorgulanmasıdır,aksi taktirde abileri itham olayı yoktur.

  2. Üstadın talebelerine laf söylemem kimin haddine. Bu güne kadar uhuvvetin muhafazası adına yapılan takiyyelere, tevillere F.G’nin bir bildiği vardı denildi Nur cemaattelerinde. Ama meşru hükümete darbe yapılmak istenmesi bardağı taşırdı.

 6. –menderes namazsız ve gayrı meşru çocuğu ve ılşkısı olduğu halde ustadmız ona ıslam kahramanı dıyor ,çunkı umumı hukuk olan ezanı aslına çevrdığı için şahsı kusrlarınna bakılmadı, başbakanmızda şahsı kusurları olabılı,r fakat umumu hukuku olan başortsu, sıyer, kuranı kerım, rısaleyı nurun bastrlması, dındarlara tarafdar olması, en önemlsı küfür partsı chp ye düşman olması ve önüne set olması, şahsı kusurlara bakılmaz ve evhenu şer olarak desteklenır tecıh edlır……başbakana karşı olmak umumun hukuku olan bu ıcratlara karşi olmak demekdır….

  1. ustad menderes için nerede islam kahramanı demiş,kaynak verebilirmisin.aksine benden sora dunyayı mabudlaştıran liderleriniz gebertilecek demiştir.ölecek demiş olsa normal ölüm akla gelebilir.fakat gebertileceğin anlamı başkaları tarafından öldürülmek anlamı çıkıyor.ve gebertilecek kelimesi öldürülecek şahısları ustadında sevmediğini ortaya koymaktadır.

  1. yok yani kıptilere hak tanıdı diye bu şekilde sarmaş dolaş olması normal yani..
   o zaman birileri birilerine hak tanıdı mı onla her türlü şekilde sarılabilir öylemi…

 7. Önü arkası kesilerek olmadan buraya konulan bu resmin yanına Üstadın talebelerin konulması cürmdür. Adnan Menderes döneminde çıkan bu tarz haberlerde (rüşvet, yolsuzluk, gayrı meşru çocuk vs.) Üstadın herhangi bir beyanı olmamış, sadece ezanın aslına dönmesinden dolayı beyanları olmuştur. Mese şahsi hatalar değildir, İSLAMdır

 8. Önü arkası kesilerek olmadan buraya konulan bu resmin yanına Üstadın talebelerin konulması cürmdür. Adnan Menderes döneminde çıkan bu tarz haberlerde (rüşvet, yolsuzluk, gayrı meşru çocuk vs.) Üstadın herhangi bir beyanı olmamış, sadece ezanın aslına dönmesinden dolayı beyanları olmuştur. MeseLE şahsi hatalar değildir, İSLAMdır

 9. Hakikaten Üsteki Hz. Bediüzzaman’ın sözleri çok manidar bu gün gülenciler türkçe olimpiyatları adı altında tam da bu manaya masadak olmuşlardır.yaniz siz aslında kendi halinizi yazmışsınız ama yanlış resim kullanmışsınız .onun için başka bir yerde hz bediüzzaman derki
  Sen ne dersen de, ben derim ki: Bu dostlarım içinde çok münafıklar var. Münafık kâfirden eşeddir. ”Mektubat”
  Yani siyaset gözlerinizi kör aklınızı sersem etmiş meleği şeytan şeytanı melek gösteriyor sizlerden biz ehli iman olarak el iyazubillah diyoruz sizleri Kahhar Olan Allah’u zül İntikam’a havale ediyoruz…

 10. bu resimdeki mantık bir çok insanın düşünce ufuklarını açacak mahiyettedir.akıllı ve imanlı insanlar bu resimle dünya ve ahiretlerini kurtarabilirler.buna kılıf bulmaya gayret edenler ise niyetlerinde düzelme taşımayan ham softa insanlardır.
  Basiretinizden dolayı sizleri kutluyorum,yaşlanmaya yüz tutmuş bedenim buna da şahit oldu ya,artık ölüm bana gelebilir,üstadımızın ifadesi ile düşüncelerime sahip çıkacak insanların var olduğunu görüyor ve ölümsüzleştiğimi farkediyorum.
  dualarım sizlerle,fakat siz nurlu gençlerin duası daha makbul olduğundan bu garip ahmedi unutmamanız dileği ile

 11. Bu güne kadar başbakanlık yapmış isimler arasında Başbakan Erdoğan kadar hangi isim hem bireysel hayatında dini yaşamada hem de Müslümanların hukukunu korumada gayret gösterdi söyler misiniz? Yazık çok yazık …gözleri var görmezler..
  Hem başbakanı hem de Abileri birlikte tahkir etmek için bu kadar küçülen insanların ne Üstadla ne de Risalelerle artık bir ilgisi kalmamıştır benim gözümde.

  1. selim kardeş eğer açık saçık bir bayanla böyle saçma sapan bir şekilde görüntülenmesi islam hukukunu korumaksa lütfen sende bacını sokağa salda islam hukukunu herkes savunsun

 12. Dinime söven bari Müslüman olsa hesabı bu haberi yapıp hem Başbakana hem Abilere dil uzatanların kah CHP yi kah MHP yi kah BDP yi desteklemesine şaşmamak lazım.

  1. selim kardeşim,üstad siyaseti bir canavar olarak nitelerken şeytan ve siyaseti bir sayarken ,kimin haddine üstad yerine karar alıp buna fetva verme ?
   Üstad sormazmı bunun hesabını ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close