Siyonist Suudi Savaş Uçakları Yemen’in Başkentinde savaş Suçlularının Kaldığı Polis Merkezini Vurdu. Çoğu Esir 55 Kişi Öldü

Suudi savaş uçaklarının Yemen’in başkenti Sana’da bir polis merkezine düzenlediği saldırıda tutuklular dahil 55 kişi hayatını kaybetti. Reuters’in haberine göre, Suudi koalisyonuna ait savaş uçakları bugün Sana’da bir askeri merkezi hedef alarak, 55 kişiyi katlederken, en az 90 kişi de yaraladı. Ölen ve yaralananlar arasında tutuklu kişilerin de bulunduğu ifade edildi. Hastane kaynakları, bazı yaralıların durumunun vahim olduğu için ölü sayısının artabileceğini duyurdu. Güvenlik kaynakları da, Suudi savaş uçaklarının Sana’nın Şaub bölgesinde yerleşim alanında yer alan polis merkezini 7 kez bombaladığını bildirdi. Aynı kaynaklar, polis merkezinde yaklaşık 180 tutuklunun bulunduğunu, ilerleyen günlerde bu esirlerin takas edileceğinin kararlaştırıldığını kaydetti.

13 Aralık 2017 Çarşamba, 23:20
Siyonist Suudi Savaş Uçakları Yemen’in Başkentinde savaş Suçlularının Kaldığı Polis Merkezini Vurdu. Çoğu Esir 55 Kişi Öldü

Suudi savaş uçaklarının Yemen’in başkenti Sana’da bir polis merkezine düzenlediği saldırıda tutuklular dahil 55 kişi hayatını kaybetti.

Reuters’in haberine göre, Suudi koalisyonuna ait savaş uçakları bugün Sana’da bir askeri merkezi hedef alarak, 55 kişiyi katlederken, en az 90 kişi de yaraladı.

Ölen ve yaralananlar arasında tutuklu kişilerin de bulunduğu ifade edildi.

Hastane kaynakları, bazı yaralıların durumunun vahim olduğu için ölü sayısının artabileceğini duyurdu.

Güvenlik kaynakları da, Suudi savaş uçaklarının Sana’nın Şaub bölgesinde yerleşim alanında yer alan polis merkezini 7 kez bombaladığını bildirdi.

Aynı kaynaklar, polis merkezinde yaklaşık 180 tutuklunun bulunduğunu, ilerleyen günlerde bu esirlerin takas edileceğinin kararlaştırıldığını kaydetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarafsız,gerçekci Haber Sitesi Tasarım ve Programlama: