ABD Ve İsrail Rejimlerince Kurulan Ve Desteklenen IŞİD Teröristleri İsrail’in Kabusu Olan Hamas Mücahidlerine Savaş İlan Etti

ABD Ve İsrail Rejimlerince Kurulan Ve Desteklenen Terör örgütü IŞİD’in Mısır’daki Sina Yarımadası’nda faaliyet gösteren kolu, Filistinli Hamas örgütüne savaş ilan etti. Yayınladıkları videoda Hamas ile işbirliği yaptığı öne sürülen bir kişiyi infaz ettikleri görülen IŞİD üyeleri destekçilerine Gazze’de Hamas’a saldırmaları emri verdi. Hamas’ın askeri kolu ile işbirliği yapmakla suçlanan bir kişi de Hamas’tan ayrıldığı öne sürülen bir başka IŞİD üyesi tarafından infaz ediliyor.

04 Ocak 2018 Perşembe, 22:21
ABD Ve İsrail Rejimlerince Kurulan Ve Desteklenen IŞİD Teröristleri İsrail’in Kabusu Olan Hamas Mücahidlerine Savaş İlan Etti

ABD Ve İsrail Rejimlerince Kurulan Ve Desteklenen Terör örgütü IŞİD’in Mısır’daki Sina Yarımadası’nda faaliyet gösteren kolu, Filistinli Hamas örgütüne savaş ilan etti. Yayınladıkları videoda Hamas ile işbirliği yaptığı öne sürülen bir kişiyi infaz ettikleri görülen IŞİD üyeleri destekçilerine Gazze’de Hamas’a saldırmaları emri verdi.

Hamas’ın askeri kolu ile işbirliği yapmakla suçlanan bir kişi de Hamas’tan ayrıldığı öne sürülen bir başka IŞİD üyesi tarafından infaz ediliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarafsız,gerçekci Haber Sitesi Tasarım ve Programlama: