ManşetMedeniyetsizlerönemli

Almanya ve ABD siyonist İsrail’in çıkarları için yarışıyor

21jiizknAlmanya başbakanı Angela Merkel’in önümüzdeki hafta ırkçı İsrail’in işgalindeki Filistin topraklarına yapacağı ziyarette imzalanacak olan anlaşma ile, Almanya,  dünyada Siyonist rejimin çıkarlarının koruyucusu olacaktır. İşbirliği anlaşmasına göre, bundan sonra Almanya büyükelçilikleri ve konsoloslukları  her yerde ırkçı İsrail’in çıkarlarının koruyucusu olacaktır. Bu da terör rejimi İsrail uyrukluların,  İsrail büyükelçiliği ve konsolosluğu olmayan ülkelerde rahatlıkla o ülkede Almanya’nın büyükelçiliği ve konsolosluğuna giderek hizmet almaları manasına gelecektir.

 

Böyle bir anlaşmanın imzalanması kuşkusuz ırkçı İsrail rejimini resmiyette tanımayan bölgedeki Arap ve İslam ülkeleriyle dünyanın diğer yerlerinde terör rejimi İsrail’e imtiyazlar verecektir. Bu arada çoğu İsraillilerin Arap ve İslam ülkelerine yönelik ziyaretlerinde genellikle Almanya pasaportundan  istifa ettikleri biliniyor. Bunun en bariz örneği ise ırkçı İsrail rejimi terör ve casusluk örgütü MOSSAD elemanlarının Almanya pasaportu ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne girmeleri ve  HAMAS hareketinin  önemli isimlerinden  Mahmud el’Mebhuh’a otelde  suikast düzenleyerek öldürmeleridir.

 

Almanya, Amerika’dan sonra ırkçı İsrail’in en büyük hamisi olarak biliniyor. Gerçekte Almanya, 2. Dünya Savaşı’nda öldürüldüğü (iddia edilen) Yahudilerden dolayı bu zamana kadar İsrail’e milyarlarca dolar tazminat ödemiştir ve buna rağmen Almanya her geçen gün daha bir İsrail’in hizmetkarı olmaktadır.

 

Bu arada Almanya, korsan İsrail rejiminin  deniz altı gibi çok önemli askeri teçhizatlarının  tedarikçisi durumundadır. Zira, Almanya’nın siyonist İsrail için yapımını gerçekleştirdiği ve bu rejime teslim ettiği 6 adet denizaltı  nükleer füze taşıyabilen ve atabilen özellikte olup dünyada enderdir.

 

Elbette ırkçı rejim söz konusu denizaltıları başta İran olmak üzere bölge ülkelerine karşı bir tehdit unsuru olarak kullanmaktadır. Almanya, bunlarla da kalmayıp, Amerika, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerin yanı sıra   ırkçı İsrail’e mali, askeri ve nükleer yardımlarda bulunan bir ülke olmanın ötesinde bu rejimin saldırı, işgal ve cinayetlerine de destek veren bir ülkedir. Zira, terör rejiminin işgal ettiği Filistin topraklarında Yahudi siteleri yapmasına dünya tepki gösterirken Almanya, izlediği siyasetlerle adeta destek vermiştir. Fransa ve İngiltere,  halkın tepkileri üzerine ırkçı rejimin büyükelçilerini göstermelik de olsa, dışişleri bakanlığına çağırarak nota verirken Almanya’dan bu yönde  hiçbir  tutum görülmemiştir.

Her halükarda kısaca belirtmek gerekirse, ırkçı İsrail rejimi uyrukluların Almanya pasaportuyla dünyanın her yerine rahatlıkla gitmeleri kuşkusuz MOSSAD gibi terör  kuruluşlarının dünyanın değişik yerlerinde  terörist faaliyetlerini rahatlıkla  gerçekleştirmelerine  sebep olacaktır. Bunda dolayı Almanya daha şimdiden bu rejimin cinayetlerinin ortağıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu